Září 2013

Sestřenka Hanka

29. září 2013 v 20:28 | Bell |  Rodina
Má sestřenice (nebo spíš prasestřenice) vlasní fastfood v malém městečku u Lipna jménem Frymburk.Její stánek je poblíž místní jednoty Coop. Lidi jí tam mají rádi, dělá párky v rohlíku za 18 Kč. Jsou fakt výborný. Sama Hanka mě učila jak je dělat. Čtvrý a poslední se celkem povedl. Dále peče výborný langoše. Kvůli nim vztává každý den v šest. Pak má skvělý hamburgery a hranolky. Ještě dělá i hermelí n v housce a kukuřici. Je to skvělá ženská, ale v jejím krámku obsluhuje jen o prázdninách, jinak pracuje v lese a tam zasazuje stromečky a stará se o ně.

Vesnice

20. září 2013 v 18:52 | Bell |  Život
Někdy je fajn bydlet na vesnici...


Na vesnici kolem osmdesáti lidí zná každý každého. Není tam moc lidí ve stejných věkových kategorií, takže se moc dětí tam nestýká. Nejsou tam obchody, ale nádherná příroda. Abych začala od začátku:
Výhody bydlení na vesnici:
1) Příroda
2) Zvířata
3) Vzájemné pomáhání sousedů
4) Málo aut
5) Čerstvý vzduh

Nevýhody:
1) Žádné obchody.
2) Málo stehných věkových kategorii.
3) Dojíždění.
4) Neupravené cesty při sněhové nadílce.
5) Zdravotní péče.

Každá vesnice je jiná v přírodě, v počtu obyvatel, v počtu zvířat, v popularitě. Nevím, jestli je na vesnici bydlet dobré, nebo špatné. Já osobně si myslím, že je nejlepší bydlet v menším městě s 6-10 tisíci obyvatel. A nebo bydlet ve velkoměstě a mýt chatu v "zapadákově" a tam jezdit na víkendy.

Jednota

10. září 2013 v 16:18 | Bell |  Svědectví
Já chodím do sboru jménem Jednota Bratrská a v neděli jsem řekla na shromku tohle svědectví:

"Já jsem byla na jednom suprovým táboře. Fakt mě to tam moc bavilo. Každý večer jsme měli shromáždění, a tam měli kázání, chváli atd. V jedné písni se zpívalo Pána chval, duše má . Když jsme jí zpívali, tak ti, co šli okolo té budovi, tak vyděli anděly nad tou budovou, kde jsem byli. Ti andělé nás poslouchali. Tu píseň všichni brali jako mocnou.
Když jsem přijela domů, zazpívala jsem jí mámě a ona mi na ní řekla, že jí nepříde výjímečná, že je to pro ní odpad, nechutnost. JÁ JSEM TO VŮBEC NECHÁPALA! Tak úžasná píseň a moje máma o ní řekne TOHLE!
Později jsem pochopila, že to neslyšela v tolika lidem, jako já poprvé. Ona to slyšela jen ode mě. A tehdá jsem pochopila, že v jednotě je síla!" pronesla jsem a náš pastor k tomu dodal : "A obzvlášt v Jednotě Bratrské!"

Britt Nicole - Gold

8. září 2013 v 7:28 | <Denator> |  Hudba


Ahoj :)

6. září 2013 v 18:07 | <Denator> |  Život
Ahoj. Jsem další adminka tohoto blogu :) Budu se zde podepisovat, tato přezdívka mě napadla jenom tak :D. Možná někdo znáte Selenator (fanoušci Seleny Gomez). Ale to k tomu moc nepatří :D (ne, že bych ji neměla ráda).
Jak už zmiňovala adminka Bell, tak jsme normální holky žíjíci v normálním prostředí :D. Jenom věříme v žijícího Boha. Tady máte pár věcí o mně :)
1. Nejsem chytrolín :D
2. Poslouchám Justina Biebra, Selenu Gomez, (trochu: Rihanna, Demi Lovato, ...)
3. Jsem Teenager
4. Nejsem jedináček

A to je vše, co vám prozatím mohu zdělit :D

Ať se vám náš blog líbí :) S pozdravem

Potrat, pro nebo proti

5. září 2013 v 15:00 | Bell
Potrat, téma týdne. Hodně lidí tvrdí, že jsou proti potratům. Jiní zase tvrdí, že potrat je skvělá věc.
Jsou dva druhy potratu. Buď potratíte omylem, nebo schválně. Například moje máma taky potratila tři roky před mým narozením. Jsem z toho nešťastná, protože po mě už není nikdo. Já chápu, že vám někdy leze na nervy, ale buďte za něj vděční. Jen tak někdo sourozence nemá. V jedné knížce jsem četla, že i potracené děti jdou do nebe. Představte si, že váš sourozenec na vás čeká v nebi a těší se, až se s vámi setká. Představte si, že vás sleduje na každém vašem kroku. Podepře vás, fandí vám...

One direction

4. září 2013 v 16:47 | Bell |  Hudba
Teď se mrkneme na zub anglické klučičí kapele jménem One direction. Většina jejich obdivovatelek jsou anglické národnosti. Neříkej, že jsi o nich ještě neslyšel! Jsou hodně slavní, ale otázkou je, jestli jemá rád i někdo jiný, než holky od třinácti až do dvaceti.
Tento boybend vznikl díky soutěži X-faktor. Tam je porodci dali dohromady, a když zjistili, že jsou oblíbení a ž e jim to docela jde, tak napsali song What makes you beuriful. Ten se stal velkým hitem do té doby, než přišel PSY s Gamgan style. Teď natočili film jménem This is us! neboli v češtině To jske my! Já to teda ještě neviděla a ještě delší dobu neuvidím.
Ale sláva je zkazila. Nejvíce se podepsala na Harrym. Jeho hezká postava a sláva z něj udělala devatenáctiletého playboyje kterému jde jen o jedno... a kdyby jste viděli jeho fotku bez make-upu...
Zayn Malik je strašný puňtičkář. Rozbreçel se, když ho Nial nechtěl pustit před zrcadlo v jejich klubovně, a to Nial tam byl jen pět minut. A taky mu jde jen o jedno...
Nialovi moc nezáleží na vzhledu, ale na jídle. Moc rád jí, ale není tlustý.
Louis se chová hodně dětinsky, do jejich fun clubu přinesl plastového holuba a dal mu jméno Kevin.
A poslední je Liam, ten hezky zpívá, ale hodně se bojí bakterií. Kvůli nim nikdy nejí plastovým příborem.
Jejich asi nejúspěšnější singel je Best song ever. Jejich videoklip zlomil rekord. Nazbírali 11 miliónů shlédnutí na Youtube a tím překonali 10 miliónů shlédnutí od Myele Cyrus se songem We cant stop.